Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Portal 2 nevű játék telepítése?

Portal 2 nevű játék telepítése?

Figyelt kérdés

Felraktam, telepítettem, crack, aztán elindítottam, kért .dll fájlokat, letölttöttem azokat, amiket kért, erre:

"Az eljárás belépési pontja (SKIDROW) nem található a DLL-ben (Steamclient.dll) Mi a teendő ilyenkor? Mielőt crackeltem, akkor is elindítottam és akkor bejött a nyitóképernyő, vártam, de leállt.


2011. ápr. 28. 21:04
 1/7 Tom Benko ***** válasza:
Talán vedd meg. Akkor a crack sem fog gondot okozni, és tutira elindul.
2011. ápr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az is egy lehetőség, de ebben a gazdasági válságban...örülök, ha az áram megvan a géphez :(
2011. ápr. 28. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha volt egy gépre pénz amin fut a Portal 2 akkor a Portal 2-re is kéne. Vedd Meg
2011. ápr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

itt egy kép,ez van a skidrow mappában,mindent másolj be a portal 2 mappájába.vagy ha ez sem segít akkor update-ket tedd fel akkor működnie kell:D

[link]

2011. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tom Benko ***** válasza:
Nézz kicsit körül, vicces módon egyes külföldi oldalakról lényegesen olcsóbban lehet megrendelni, mint amennyiért itthon megkapod. És megvan az az elégtételed is, hogy az artisjust sem tömöd pénzzel.
2011. ápr. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vagy várj karácsonyig, akkor szoktak lenni nagy leértékelések a Steamen. De lehet, hogy már most júniusban is kirakják olcsóbban egy pár napra.

Amióta Steam létezik egyszerűen nincs mentség a warezolásra.

2011. máj. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!