Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Java újratelepítés állandóan....

Java újratelepítés állandóan. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lenne egy olyan problémám, melyben arról lenne szó, hogy a java állandóan hibát észlel és persze leáll. Ez többnyire akkor történik, mikor újraindítom a gépet, és (igazából még nem figyeltem meg) de kb. 30-40 perc elteltével ha nem használok semmi java alkalmazást, utána már nem is sikerül. lehet nevetséges lesz de van egy közösségi oldal és annak egy chat kliense, ami egy JNLP fájl. (igazából nem tudom hogy mondják) és itt szoktam éjjel nappal fent lenni, mivel akkor legalább a java használatban van. A gépem konfigurációja persze csak körülírva a következő:

OS: Win7 x64

CPU: AMD athlon dual core x64 (3800+)

VGA: (ez nem lényeges)


És persze minden más jól működik de a Java SE binary... hibát észlel...

Köszönöm az érthető válaszokat (És ha kérhetem akkor kicsit szájbarágósan mert nem vagyok valami nagy guru)


2011. ápr. 30. 08:09
 1/2 geiszla ***** válasza:

Próbáld meg frissíteni (32bit: [link]

64bit: [link]

Ha nem működik így se, távolíts el teljesen minden java-t a gépedről, majd töltsd le újra, és telepítsd.

2011. ápr. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a tanácsot. De mint írtam MINDIG újratelepítem.

tehát ha ki van kapcsolva a gép 1 órán át, akkor már törölhetem is, és reinstallálhatom a java-t. magyarán mindig megteszem. Most meg olyan probléma merült fel hogy már törölni sem tudom... Ugyanis azt írja hogy nem található az MSI installer ami valóban nem található és hiába próbálkozok különböző Uninstaller programokkal, azok sem tudják törölni

2011. máj. 1. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!