Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem töltbe soha?

Miért nem töltbe soha?

Figyelt kérdés
Egy régebbi játékommal játszom, és eddig betöltöte azt a rész ahol most járok, de most valamiért nem akarja. Tölti, de mégse adja be a játékot. mi lehet a baj?
2011. máj. 1. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ok így látatlanban szerintem drivert vagy os-t frisitettél. (vagy a játék frissült)

Amit kérek :

a-játékod neve verziója.

a-hardver konfig (illesztő programok pontos nevei is verziói.)

-Os infók

a-fontosabb rendszer események.

2011. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

videókártyámhoz nincs illesztő program ami normálisan feltelepülne, mert telepítés közben azt írja ki, hogy a telepítést lekell állítani mert a rendszer összeomlásához stbhez vezethet. Eddig nem probálkoztam meg feltelepíteni kerestem máshonnan drivereket, de nem voltak jok valamiért. Videókari neve ati radeon pro family 9600 a játék neve the godfather

konfigurációm 1gb ram 128 videokari 2.6 proci 1 magos

a többi azt hiszem nem fontoss ehhez. de akkor valoszinüleg ez lesz a baj, mert régebben ment bár másik videokarival.

2011. máj. 1. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:

üdv:)

csak nem vistád van?

2011. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem xp van

elvileg gyorsan mindent be is tölt de ezt a pálya részt az istené se akarja, pedig már vártam 5 percet is de hát anyi nem kell. kb fél percnél hamarabb szokott betölteni.

2011. máj. 1. 21:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor milyen videó kártya driver van fent?
2011. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!