Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » µTorrenttel letöltöttem...

µTorrenttel letöltöttem a DAEMON Tools programot. A letöltés befejeződött. Most hogyan tudom installálni?

Figyelt kérdés
Utána pedig letöltöttem Sims 2 kiegészítő cuccokat, amit a DAEMON Tools-szal kell használni. Ezt hogyan tudom megtenni?
2011. máj. 2. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:

megnyitod a mappát ahova letöltötted a DT-t (ha minden igaz egy exe fájl) és elindítod. aztán telepíted ahogy kell.

aztán kép csatlakoztatása - és csatlakoztatod a sims 2-t ha iso fájl. de ha rar akkor előbb csomagold ki. akkor elindul a telepítő, ha mégse, akkor sajátgépből elindítod.

2011. máj. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A SIMS 2 kiegészítő tényleg iso formátumban van.

A DT-nál viszont van egy Icons-, Lang-,és egy Plugins mappa,

egy chkupd, egy cryptapi.dll, egy daemon Virtual Daemon Manager, amire ha rákattintok, kiírja, hogy initialization error 0. Aztán van egy daemon.dll, egy FILMFIX.SE, egy pfctoc.dll, és egy uninst-Daemon Tools Setup.


Lehet, hogy nem jó a gépemhez ez, amit letöltöttem? Akkor légyszi írjátok le, mivel lehet iso fájlt megnyitni.

2011. máj. 3. 09:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Hivatalos oldalról Daemon tools: [link]

Ez telepíthető biztosan és vírusmentesen...

2011. máj. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!