Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft survival island...

Minecraft survival island letöltés? Hogyan?

Figyelt kérdés

Tudtok egy normális linket, ahonnan le lehet tölteni? Nekem egy útmutató se ártana, de ez legyen e legkisebb gondom.


TOVÁBBÁ: Ehez telepíteni kell a szimpla minecraftot is? Regizni kell? És ezeket hol? xD Sok memóriát foglal? Mik a sziget feladatai?


Kicsit sokat kérdeztem, tudom... c(x


2011. okt. 17. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
erre inkább nem mondok semmit
2011. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%

Minecraft xDDDD

ki játszik még ilyen dedós játékkal?!

Még a cs 1.6 is jobb

2011. nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 BácsMarci válasza:
97%
a minecraft nem dedós -.-" ha nem tetszik hagyd a pics....-be
2011. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tudok segiteni hogy megszerezhesd, nem kell ehhez semilyen regisztráció semilyen memória az egész annyi hogy felmész erre az oldalra: http://www.youtube.com/watch?v=epJNTBZY-2U Ez a kedvenc minecraft sorozatom a survival island ról és innen nyugodtan letöltheted mert ez a videója a gyereknek ahol megmondja mit honnan lehet letölteni és mindent elmagyaráz a survival islandról, de betteni ugy kell hogy singleplayerbe készitesz egy világot kilépsz a játékból és a letöltött rar.filet behejezed anak a mappályába ahol generálta azt a mapot singleba szal oda beteszed a rarfilet és ennyi a chanlegeket pedig a forumon meg lehet tekinteni Minecraft.net vagy a forum oldaláról remélem tudtam segiteni Attila 11F

2011. dec. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az elérhetőségem ha nem menne vagy nem világos valami skypem: venina38
2011. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha más kérdésed volna még a minecraftban a játékkal kapcsolatban engem felkereshetsz ha gondolod és szivesen segitek akár ha arról van szó játszhatunk is. Mert tudok késziteni szervert.
2011. dec. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Dinoco válasza:
100%
a dedós játékoshoz szólva, fogadok, hogy egy percet sem tudna vele játszani, mert ebben a játékban kivételesen az eszünket is kell használni, és mivel pont a cs 1.6-ot hozta fel, gondolom elé nagy kocka, mert azzal csak azok játszanak.
2012. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az is kocka aki csak belekezd egy játékba xD
2012. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
sokkal értelmesebb játék a minecraft mint a cs és itt fejleszted kicsit a picike agyadat is :)
2012. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A balek bolt bezárt, innentől aki felvesz delete+block bye!
2012. máj. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!