Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akad be a Starcraft 2?...

Miért akad be a Starcraft 2? Elkezdek játszani, és találomra befagy az egész úgy, hogy még a CTRL+ALT+DELETE sem segít.

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Starcraft 2-t.

A gépen van 2 GB memória, úgy 1,6 GHz proci, 120 GB vinyó, ebből 10 GB mindkét partíción szabad, a videókártya is hasonlóan jó. A játék a géphez képest ősrégi, mégis befagy. Valami ötlet?


2011. máj. 4. 09:50
 1/2 anonim válasza:
A játék a géphez képest ősrégi? Ennek a játéknak a gépigénye bőven túltesz a gépeden. 2,4 Ghz-es 2 magos kell neki, 1,6Ghz az semmi hozzá sztem.
2011. máj. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja bocs, akkor rosszul mondtam...Starcraft 1!!! A kettőhöz tényleg vacak lehet a gép. De annó 2001-ben még a suli ócska gépein is futott az első verzió, szal ezért furcsa hogy akad az enyémen az egyes.., :\
2011. máj. 6. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!