Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet STARCRAFT-hoz...

Hogyan lehet STARCRAFT-hoz (1) pályát készíteni?

Figyelt kérdés
Nem is a pályakészítés a kérdés az megy, hanem hogyan oldható meg hogy a játékban az egységek és pl. a command centeren kivüli épületeket is megkapjam indulásnál ne csak azt amit alból kapnék?
2011. aug. 9. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tudom a választ, de itt hosszú lenne leírni. Röviden annyi, hogy Custom Player (vagy melyik menüpont volt) után ne free for all, vagy egyéb, hanem use map settings játékmód legyen kiválasztva. Ez után annyi lehet a gond, hogy ha nem hoztál létre a pályában triggereket, akkor semmi nem fog történni, csak állnak majd ott az egységek (vagy egyből megnyered? már nem emlékszem). A gépi játékosoknak triggerekkel be kell állítani az "eszét", hogy meg is mozduljanak, meg célfeltételt is kell megadni, hogy mi legyen a cél. Akár egész összetett dolgokat is lehet triggerekkel csinálni. Valaki Tetris játékot is készített az egységek átmozgatásával, de ahhoz már nagyon elvetemültnek kell lenni.
2011. aug. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ezeket a triggereket hol tudom beállítani? :/ am köszi ez alapján lehet hogy meglesz vhogy csak nem találom ezt a beállítási lehetöséget :(
2011. aug. 12. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
scm draft 2 ;)
2011. szept. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!