Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7-ben hogyan tudom megválto...

Win7-ben hogyan tudom megváltoztatni a partícióm betűjelzését? Nem engedi, egy "product key-t" követel rajtam, de én a telepítéskor nem adtam meg ilyet, csak egy gépnevet.

Figyelt kérdés
2x500 giga vinyóm van, az egyiken csináltam 3 partíciót, ebből kettőn WinXP Diablo van / C és E / és a D-re felraktam a Win7-et.Itt viszont C-nek látja a saját partícióját és nem tudom emiatt felrakni a Focusrite Saffire LE hangkártya driver-ét, mert ugye a C az egy egy másik partíció, viszont nem engedi átnevezni sem. A FreFox-ot érdekes módon gond nélkül feltette a "C"-re, meg a Web'n'Walk internetes usb cuccot is. SEGÍTSÉG!
2009. márc. 9. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem azért nem megy fel a driver, mert máshol D-nek számít a partíció, Win7 alatt meg C-nek. A rendszerpartíciót ne is akard megváltoztatni, azt XP alatt se fogja engedni, ugyanis azzal gyakorlatilag kinyírod a rendszert.

Tudnod kell, hogy a M$ szerint a legtöbb Vistás driver működik Win7-en is. Gyakorlatilag alig néhány driver megy rendesen, nekem sokra gyönyörű kékhalál fogadott (igen, van benne).

2009. márc. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha betenném a gépbe a régi E-MU 0404 hangkártyámat is és esetleg azt tudja kezelni a Win7, akkor bennhagyhatom mind akét kártyát a házban, vagy összeakadnak? Stúdiózok itthon és a munkákhoz mind a kettő tökéletesen megfelel- na jó, azért inkább a Saffire...:))))- szóval aza kérdés; mehet-e mindkettő, vagy csak egy....?
2009. márc. 9. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Működik együtt a kettő, de ellenőrizd a hangtulajdonságoknál, hogy mihez melyik kártya van rendelve. Akár azt is lehet, hogy pl Winamp az egyiken szól, a stúdió progi meg a másikon. Az EMU 0404 nem csak midi(kártya)? Nekem amúgy alaplapi hang+SB Audigy szokott a gépben lenni, és nem félnek egymástól.
2009. márc. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
O.K. köszi, megpróbálom, hátha megférnek egymás mellett! Nem, nem csak midi kártya az E-mu, legalább is én akusztikus felvételekre használtam, csak hát kellett hozzá külön egy miksi előfok, mer' az nincsen neki...:((((( Saffir-ral ilyen bajok már nincsenek, gyönyörűen szól, a kissé zajos Emu0404 után pláne, szóval, kíváncsi vagyok, összefér-e a kettő egymással, mindenestre a Win7-et leszedtem, annyira béta még, hogy szinte semmit nem tud kezelni, de nagyon szép lesz.....:)))))
2009. márc. 10. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!