Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tudok csinálni a 8007000e...

Mit tudok csinálni a 8007000e msn hibakóddal?

Figyelt kérdés

Találtam ezt:

A 80070008 vagy a 8007000e jelű Windows Update-hiba kijavítható a Windows Update hibaelhárító futtatásával, amely képes automatikusan megkeresni és javítani a Windows Update gyakori hibáit. A hibaelhárító futtatásához kövesse az alábbi lépéseket:


*


A Windows Update hibaelhárító megnyitásához kattintson a Start gombra A Start gomb képe, majd a Vezérlőpult parancsra. A keresőmezőbe írja be a hibaelhárító kifejezést, majd kattintson a Hibaelhárítás parancsra. Kattintson a Rendszer és biztonság területen A Windows Update problémáinak megoldása elemre.


De a keresőmezőbe hiába írtam be, nem talált ilyesmit, és ilyet se látok sehol h Windows Update problémáinak megoldása.. :S


2011. máj. 4. 13:38
 1/3 Green Day4 válasza:
Véleményem szerint a Windows Update hibakeresővel nem fogsz találni semmit mert az inkább rendszer hibákat kutat, itt meg szerintem inkább az msn-el lesz gond. Nem lehetséges hogy régi op. rendszert vagy régi msn-t használsz? Mert egy idő után előfordulhatnak hibák.Pl.: msn7 verziója a windows2000 op. rendszeren. Pedig lehet hogy korábban is használtad már őket együtt. Szerintem vagy telepítsd újra az msn-t, vagy frissítsd.
2011. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát sima XP van, nem valami jó már ez a gép, szóval a Vista meg a Windows 7 elméletileg nem is menne rajta. Letöröltem időközben, és újra feltettem az msn-t, a 2010-est és a 2009-est is megpróbáltam, és ugyanezt csinálja.. Ami érdekes h unokatesómat viszont felengedi, csak nálam írja ki ezt a hibakódot. :S
2011. máj. 4. 23:29
 3/3 Green Day4 válasza:
Akkor próbálj meg az interneten keresztül beregisztrálni, gondolok itt az Ebuddy nevezetű oldalra.
2011. okt. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!