Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hangfelvevő programot keresek,...

Hangfelvevő programot keresek, tudnál segíteni?

Figyelt kérdés

valami egész egyszerű pár kb-os (nem baj ha több) cucc kéne,és felvegyen mindent ami a hangkarin kijön.

FONTOS hogy nem én akarok beszélni azt rögzíteni,amit én hallok azt szeretném felvenni


2011. máj. 4. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Windows beépített hangfelvevő... Mást nemigazán találsz kilobájtokban.
2011. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legjobb erre, ha a kártya diverében nincs vonalbemeneti támogatás>>> [link]

(...ha van bármilyen más program is jó, Audacity pl)

2011. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi ezt megnézem... első és azt a win beépített rögzítőt hol találom?
2011. máj. 4. 22:31
 4/12 A kérdező kommentje:
ja megvan,beállítok mindent ,mellesleg úgy se jó,és úgy 20 másodpercet enged felvenni :S
2011. máj. 4. 22:46
 5/12 A kérdező kommentje:
ez a program is le van korlátozva 1 percre mert nem ingyenes,az az audicty-t már 2x próbáltam de nem jövök rá hogy megy,csak berakni tudok számot arra beszélni és azt felvenni
2011. máj. 4. 22:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Audacityben be kéne állítani, hogy stereo mixről vegyen fel...
2011. máj. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
helló! az audacity-ben kell állítani bemeneti kapcsolót mikrofonra. de előszőr a tálcán levő hangszóró ikonra kattints kettőt, majd pipáld ki a mikrofon négyzetét.azután működnie kell a fevevőnek is. oké? na helló!
2011. máj. 6. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha Audában nem tudsz lenyitni helyi menüt, akkor nem támogatja a hangkártya drivere a felvételt a bemeneti eszközről. Szóval, ha nincs ilyen pl>>> stereo mix, vonalbemenet...akkor nem fog menni a felvétel, de semmi más hasonló programmal sem, csak olyannal, ami saját drivereket telepít, így képes menteni a hangkártyán átfolyó jelet.

Továbbra is Totalrecorder, de hasonló program a Polderbits... [link]


Fizetősek, ha nem találsz megoldást rá, kereshetek törést...

2011. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de van olyan,á is jöttem hogy kell,már csak az a gondom az audictyvel hogy úgy menit el hogycsak azzal tudom megnyitni :S valami hülye formátumba,ikonja is audicty ikonjára hasonlít,nem mp3
2011. máj. 6. 22:33
 10/12 A kérdező kommentje:
a totalrecorder egyenesen tökéletes lenne,régi verziót fogalmam sincs hogy kell kezelni,csak azt találtam törten,az újabb meg belevág 1 percenként valami sistergést
2011. máj. 6. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!