Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánlana nekem valaki egy...

Ajánlana nekem valaki egy hangfelvevő programot amivel a hangkártyán átmenő hangot rögzíteni lehet?

Figyelt kérdés

Egy játéknak szeretném lementeni a háttérzenéjét ahoz kellene valamilyen program amivel az aktuálisan szóló hangot felvenné.

Mielőtt valaki javasolná, hogy szedjem ki a játékból manuálisan, megnéztem és semmi hangfájlként ismeretes fájl sem található benne. Media nevű mapában valami .TMD fájlok vannak. Az is jó, lenne ha ezeket valahogy hang fájllá tudnám varázsolni.


2011. okt. 24. 17:52
 1/6 anonim válasza:
Any Recorder
2011. okt. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Audacity ( [link]

Wavosaur ( [link]

2011. okt. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Audacity csak mikrofonból vesz fel hangot.

És semmi beállítást nem találok, rajta, hogy ne mikrofonból vegyen fel hanem a hangkártyán átmenő hangot.

2011. okt. 25. 21:39
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok: Vezérlőpult > Hangok és audioeszközök > Audió fül > Hangrögzítés részem: Hangerő > Kipipálod a sztereó keverő alatti négyzetet...
2011. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Progi nelkul is lehet. Jobklikk a hangeroindikatorra a talca jobboldalán. Recording decices/ rögzutoeszkozok
2017. júl. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5. Vagyok, csak lemaradt a fele:

Jobbklikk az abalakban. Engedélszed a rejetetteket. Vam egy olyan aminek egy hangkartya az ikonja. Az belallitd alapertelmezettnek

2017. júl. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!