Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Unable to initialise directinput?

Unable to initialise directinput?

Figyelt kérdés
mit tehetnék ezellen?
2011. máj. 4. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek áruld el, miben, milyen oprendszeren, és mi közben lépett fel a probléma?


Vagy te írod a progit, és ott van gond? Mert nagyon nem mindegy :)


Egyébként, szerintem rakd újra a DirectX-et, ez a kezdőpont.

2011. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sir Butcher válasza:


aközben hogy elindítottam a shadow man c játékot


Nem én írtam. Ahhoz még nem vagyok elég pró:D


Dx - reinstall már megtörtént

vga driver elvileg a legfrissebb

2011. máj. 4. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:
a DirectInput a bemenettel foglalkozik elsősorban a bementeti egységekkel foglalkozik, esetleg ott nézz körbe. Nem kell valami spéci driver a billentyűzetedhez, egeredhez? Ne adj isten, használj valami, windows álltal alapból nem felismert joyt, controllert, kormányt?
2011. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na, este van már, nem megy az írás :) Szóval:



A DirectInput elsősorban a bementeti egységekkel foglalkozik, esetleg ott nézz körbe. Nem kell valami spéci driver a billentyűzetedhez, egeredhez? Ne adj isten, használsz valami, windows álltal alapból nem felismert joyt, controllert, kormányt?

2011. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
semmit nem használok csak egy sima wireless bill/egér kombót. meg daemon-t az emuláláshoz - noha az nem harder csak virtuálisan
2011. máj. 4. 21:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!