Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Garry's mod oldalról szeretn...

A Garry's mod oldalról szeretnék letölteni egy modot de nem tudom emiatt:That account doesn't seem to own GMod. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, miért nem engedi letölteni mikor sikerült csinálnom egy angol felhasználót is és mikor bejelentkeztem ez fogadott. Hogyan tölthetem le ERRŐL az oldalról(www.garrysmod.org)nem pedig máshonnan mert a többiről már próbáltam és egyse ment. HELP!
2011. máj. 5. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
"That account doesn't seem to own GMod" ez nem a te gmododnak látszik :D crackelt,loptad vagy máséval regiztél.
2011. máj. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Márpedig eredeti sőt a magyar felhasználómmal nem engedett de utána csináltam angolt is, azzal beengedett de uána ezt írta ki.
2011. máj. 15. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!