Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Counter Strike 1.6 non-steam...

Counter Strike 1.6 non-steam szerverek címeit adnátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Aki tud, légyszi írjon olyan cs 1.6 nonsteam szervercímeket, ahol tiltva van a wp meg a magozó.

Másodlagos szempont a duplaugrás és az azonnali sebzéskiírás, na meg az sem árt, hogy legyenek is a szerveren. Előny, ha csak dust2 megy rajta. Próbáltam keresgélni, de hamar kiborultam a sok idióta custom wav töltögetésétől...


2011. máj. 6. 11:27
 1/7 A kérdező kommentje:

Én eddig a Power klán szerverét találtam, az tök fasza lenne, csak általában eléggé kihalt.

94.247.88.82:27185

2011. máj. 6. 11:29
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Most fogják a non-steames szervereket leállítani, illetve az üzemeltetőket szétperelni. Akiről kiderítik, hogy volt non-steames szerveren, lenyomozzák IP-cím alapján, és keményen megbüntetik (ez alatt börtönt, pénzbüntetést értek)
2011. máj. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az jó sokáig fog tartani:)
2011. máj. 7. 14:20
 4/7 anonim válasza:
Itt egy jó kis magyar szeró (nonsteam) Nem mindig on de ha van akk itt vagyok :P 62.201.85.13:27015
2011. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sok sikert kívánok nekik ,mert van egy pár :D ráadásul bárki csinálhat kedvére :D Azaz ettől nem kell senkinek félnie ,hogy majd pont öt nyomozzák le :D
2011. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok az AxE# Team szervere újra megnyitotta kapuit ! :)

És most már sokkal jobb lett, ezt megígérem!


Hogy miért?


- 2012 mapok a szerveren ELÉRHETŐEK! ( Persze beleértve a Pub/Fun/Surf mapokat! )

- Ha meghaltál és unatkozok beírod, hogy /internet , és nézelődhetsz honlapunkon!

- Ha nem tetszik a map, 5 perc után beírhatod, hogy RTV!

- Online segítőkész adminok

- Nincs a szerveren a kedvenc mapod? Semmibaj, írj a fórumunkra, hogy rakjuk fel, és felrakjuk!

- Szerver egyenlőre 14 slotos, ha kell bővítés is lesz!

- Fastdownload ( gyorsletöltés gyengébbek kedvéért )


Gyere fel!

Ip: 91.82.84.41:27543


További szép napot kívánok! :)

2012. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva engem a wp tiltás, duplaugrás, meg a sebzéskiírás érdekel
2012. máj. 19. 03:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!