Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írta ki az alábbiakat...

Miért írta ki az alábbiakat az msn?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne,hogy beszélgetni akartam egy ismerősömmel msnen ,de még nem írtam semmit,amikor látom,hoyg fennt ki van írva abba a figyelmeztető ablakba,hogy az illető már részt vesz a beszélgetésben.pl:"istván már részt vesz a beszélgetésben."pedig ő sem írt semmit.:S akkor ez mire utalt?!:O nagyon kíváncsi vagyok.Nektek írta már ki ezt a gép?és mit jelent?:-) köszi a válaszokat és sry hogy ideírtam..:D pussz
2009. márc. 9. 20:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Senki semmi?:S nekem tényleg írta ezt..nincs valami ötletetek?:D
2009. márc. 9. 20:41
 2/10 A kérdező kommentje:
Legalább annyit írhatnátok hogy ötletetek sincs.xD hmm?:-)
2009. márc. 9. 21:06
 3/10 anonim válasza:
Igen nekem már kiirta, de ez szerintem az ő msnje miatt van. Én se értettem nagyon :/
2009. márc. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogy hogy érted hogy az ő msnje miatt?:O
2009. márc. 9. 21:06
 5/10 anonim válasza:
Olyan tipusu msnje van, vagy lopják a netet..nem tudom XDD De utána járok neked ha ennyire fontos:)
2009. márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pár napja olvastam valami trükközést én is ezzel kapcsolatban valamelyik oldalon, de nem jegyeztem meg...talán Origó.
2009. márc. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy ez azt jelezte hogy ő is megnyitotta már az én ablakomat mert beszélgetni akart csak még nem írt semmit.??
2009. márc. 9. 21:35
 8/10 anonim válasza:

Nem, nem hiszem hogy ezt jelentené.

Szerintem azt, hogy nem tudsz több partnerrel beszélni, vagy már beszélsz vele valahogy.

Első válaszoló

2009. márc. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
énszerintem valahol máshol más gép megjegyezte az msncímed és aki belépet az is beszélt vele miközben te is akartál ígyhát ezt írta ki men hiszem de nekm ez az ötletem nekem más volt mogyuk de majd nm ez engem ledobot az msnről és azt írta ki hogy "másikgépen már be vagy jelentkezve így hát itt kijelentkezik az msn"
2009. márc. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem is ezt irta ki,és én is azt hittem h azért mert ő ismegnyitotta már az én ablakomat mert beszélgetni akart csak még nem írt semmit.
2011. márc. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!