Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win XP? Videokártya? Win7? Mi...

Win XP? Videokártya? Win7? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
egy ideje a gépem nehezen akarta lejátszani a videókat a netről(youtube, facebook, stb) aztán már le se játsza őket...vagy lefagy a firefox, vagy azt írja ki, hogy az Adobe Flash player összeomlott, ezért töltsem be újra az oldalt. Ez tapasztalható volt az előtt is, mielőtt újra telepítettem volna a windowst...ekkor formatáltam is a merevlemezt, de mégse javult:(. segítsetek kérlek!
2011. máj. 6. 21:29
 1/2 anonim válasza:
hát nem tudom de nekem is szokott lenni ilyesmi. Sztem nem a videokártya. Amugy WIN7-et van vagy XP me ha WIN7 lehot h nem birja a gép többi alkatrész de viszont ha XP akk nem tudom.
2011. máj. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Adobe Flash Playert töröld és azt telepitsd újra. Hogyan kell? Itt bal oldalon a keresőbe beírod, nagyon sok választ kapsz. www.adobe.com az oldal.
2011. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!