Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitor a gond? Vagy a videóká...

Monitor a gond? Vagy a videókártya?

Figyelt kérdés
Hali! A gépemet ma raktam újra! A monitor azonban vacakolni kezdett! Nem is csoda 7-8 éves már! CRT! Neve: SAMSUNG SyncMaster 763MB! A vezetékével vannak gondok(elszakadt benne pár szál, így ha nem érintkeznek akkor nincs kép sem! a szálak a vastag kábelen belül szakadtak el!) Nem is ez a gond! Most miután újraraktam a monitor nem egyszerre frissíti a pixeleit! PL: Ha egy oldal legaljára megyek akkor a monitor úgy megy az aljára, hogy legfelül elkezdi módosítani a pixelet és így megy lefele! Olyan mint egy hullám! A videókártyával van a gond? Ati Radeon HD5550 1GB DDR2! Egyébként ebben vagy a jövőhónapban készülök új monitort venni!
2011. aug. 7. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én valahogy úgy érzem, hogy a monitorod már kukába való. :D Szerintem az új monitorral nem lesz problémád.
2011. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
a monitor 783 mb os?
2011. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetted fel a videokártya drivert.


[link] - win7 / 32bit


[link] - xp / 32bit

2011. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hulye kerdes 0 pont:P persze h a videokartya:D!
2011. aug. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A monitor 763MB-os! A videókártya meg nem hinném ,hogy hibás lenne! De mondjuk tényleg nincs szoftverem felrakva a vidihez! Megpróbálom azzal, de ha azzal is ilyen rossz akkor az a monitor lesz ami hibás!
2011. aug. 7. 18:27
 6/8 anonim ***** válasza:

akár a legújabb, legfullosabb, gamer videókártya is képes néhány herzes frissítést produkálni, ha nincs feltéve hozzá a megfelelő driver.

új monitorból meg már olyat vegyél, amin van hdmi vagy dvi.

2011. aug. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most már működik! A videókártya dobozában volt egy telepítő lemez és csak az azon lévő szoftvert kellet telepíteni! Most már működik!
2011. aug. 8. 11:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondtam, de amit belinkeltem ugyan az mint a dobozban lévő, csak sokkal frissebb, és újítások vannak benne. Mivel a gyártó honlapja.
2011. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!