Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA Vice City, még manapság...

GTA Vice City, még manapság is játszanak vele?

Figyelt kérdés
Feledésbe merült ez a remek játék ? vagy a GTA IV sem tudta elnyomni ?
2011. máj. 6. 22:09
1 2
 1/13 Martial Artist válasza:
Van aki még ma is játszik vele. Nekem a GTA San Andreas jön be nagyon. Miért kérded?
2011. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát a GTA IV csúnyán lenyomta a Vice City-t. (Legalább is nálam) Nem is olyan rég feltettem a Vice City-t, mert találtam hozzá egy Mod-ot, de így sem tudott lekötni... A GTA IV-et meg mai napig tolom. Most tök jó, betettem Snow Mod-ot, nagyon szép így New York havasan :)
2011. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
puszta kíváncsiság
2011. máj. 6. 22:16
 4/13 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem merült feledésbe. sőt szerintem a gta sorozat majdhogynem soha nem fog elavulni. van egy haverom akinek még mindig a gta 2 a kedvence..
2011. máj. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én éppen most vittem végig megint. Szal irány nosztalgiázni a GTA 3-mal
2011. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
GTA 2 sem volt rossz a maga idejében. De a Vice city-t valahogy nagyon eltalálták. Nagyon jó a hangulata a zenék meg az a kor.
2011. máj. 6. 22:19
 7/13 anonim ***** válasza:
Én többet játszottam a vice cityvel mint a gta újabb vagy régebbi kiadásaival San andreas hát az is jóvolt de valamiért meguntam azt elég hamar aztán ittvan a gta 4 amivel szintén nagyon jól elvagyok :)
2011. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én amúgy már az új GTA-t várom, de nagyon! Bárcsak Londonban lenne, úristen de jó lenne... :) Több erre utaló jel is volt egyébként, hogy ott fog játszódni, nem csak kútfőből mondom ezt.
2011. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Az lenne a komoly, ha Budapesten játszódna a következő:)
2011. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:34


Erre az esély kevesebb, mint 0% :)

2011. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!