Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Manapság vannak még normális...

Manapság vannak még normális multiplayer játékok?

Figyelt kérdés
Valami jó multiplayer játékot ismertek? Mert manapság már mindenki csak ebbe a CoD-ba van belebuzulva. Én CS Sourceoznék de azt meg már csak ha megveszed akkor lehet nyomni vele multiba. Mondjatok vmi jó multis játékokat...Tök mind1 milyen nem kell háborús jellegű
2011. aug. 30. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Star Wars Jedi Knight:Jedi Academy :D Igazi multis játék, és igazi Star Wars élmény! :D Én már sajnos nem játszok vele, de amikor játszottam, akkor nagyon jó napjaim voltak, mert normális emberekkel élvezet volt játszani :D rengeteg magyar szerver van, így lehet válogatni! :)

Miután esetleg feltetted a gépre, akkor töltsd le hozzá a patchet, és úgy lesz jó a multi.

2011. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
farming simulator 2011
2011. aug. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet sourceozni nem eredetivel is:D Csak a szerver és a játékot verziója is ugyanaz kell legyen. Amúgy most eléggé elcseszték ezzel a frissitéssel a css-t. Szerintem extra szar lett:(
2011. szept. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Battlefield (akármelyik verzió), Counter Strike (szintén bármeik), vagy Star Wars-os multyk, én pl GTA SA multyzni is szoktam...
2011. szept. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!