Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet visszaszerezni...

Hogyan lehet visszaszerezni azokat a képeket, amiket kitöröltem a fényképezőgépből? HELP

Figyelt kérdés
Akadt egy olyan problémám, hogy az összes képet letöröltem a fényképezőgépemről véletlenül. Hallottam, hogy vannak olyan programok amikkel vissza lehet állítani, de hol találom és hogyan használjam?
2011. máj. 7. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:

A Recuva nevű programot futtasd végig rajta, majd avval vissza tudod állítani.

Fontos, hogy semmit ne írj a memóriakártyára!

2011. máj. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De honnan tölthetném le? és hogy kell használnom? légyszí mindent írjatok le mert nagyon nem tudom hogy kell :S
2011. máj. 7. 13:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Látom te sem ismered a Google-t:

[link]

A Google címe legközelebbre:

[link]

Csak beírod a keresendő szavakat, megnyomod az enter-t vagy a Google keresés gombot, és meg is keresi neked, ilyen egyszerű a használata. Egy nagyon hasznos dolog ezt megtanulni. Próbálgasd, és egy idő múlva magadtól is menni fog.


Használata eléggé értelemszerű, nem hiszem, hogy kéne ahhoz leírás, a továbbokat kell nyomogatni, kiválasztod a meghajtót, a mélykeresést kijelölöd, és nagyjából ennyi.

2011. máj. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
:DD
2011. máj. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én meg amondó vok,ha letörölted a f.gépről a képeket ,akkor az le van törölve ,azaz ,volt kép-nincs kép.
2011. máj. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És olyankor mi van, hogy ha már visszakerült a kép, de sérült a fájl? mert amikor rákattintok hogy jelenítse meg nagy szürke kép jön ki semmi más, és nem látom csak kicsi ikonokban aképet
2011. máj. 7. 18:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Az van,hogy volt kép,de már nincs kép .
2011. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fényképeztél vele azóta?

Esetleg más módon írtál adatot a memóriára?

Ha igen, akkor az történt, hogy felülíródott a kép egy része.

Esetleg megpróbálhatod más adatvisszaállító programokkal is, pl. getDataBack, de azt hiszem, mivel felülíródott a kép, avval már nem tudsz mit csinálni.

Amúgy ezt mindegyik képnél csinálja, vagy csak egynél?

2011. máj. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak pár képnél :S már próbáltam Recuva-val meg Pandora-val.. és ugyanolyan
2011. máj. 7. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!