Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy számítógépem win95...

Van egy számítógépem win95 program volt rajta, én majdnem mindent letöröltem róla, most nem tudom bekapcsolni, mert azt írja ki rakja be a rendszerindító lemezt. Milyen lemezt kér, honnan tudok olyat beszerezni?

Figyelt kérdés
2008. febr. 15. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, hogy rendszerfájlok is törlése kerültek, emiatt nem tud "felállni a rendszer".

Ha nem voltak a gépen pótolhatatlan adatok akkor javaslom a rendszer újratelepítését. Ehhez szükséged lesz egy win95 install lemezre és erre a leírásra:


[link]

2008. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A Win95 már önálló operációs rendszer? Mert szerintem inkább kellene alá egy dos rendszer, hogy a windows fel tudjon állni. Ott még nem az az "alap" operációs rendszer.


A www.bootdisk.com címen találsz rendszerindító lemezeket, különböző verizókhoz, érdemes körülnézni.

2008. febr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Valóban picit sokat töröltél a gépeden sajnos. Azt javaslom, hogy szólj valakinek, hogy telepítse újra neked a win95-öt (ha újabb op rendszer nem fut a gépeden)


A win 95 már önálló oprendszer volt egyébként, csak a teleptéskor kéri az indítólemezt, még alapból ő nem tudja a cd-meghajtókat kezelni. (az XP-t már lehet kapásból cd-ről telepíteni).

Ha lesz ismét windows a gépeden, tegyél be egy üres floppyt, sajátgép (intéző) -ben jobbklikk, formázás, ott pedig ki kell választani a rendszerlemez-t, és leokézni. Ha jól emlékeszem. És akkor lesz rendszerindító lemezed, amit ilyenkor lehet használni, de tudni is kellene használni, ergo inkább kérj segítséget élőben valakitől.

2008. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Töltsd le ezt, és ird ki cd-re.

Ez egy magyar win 95 98 98se me csomag.

CD-ről nem indul, ezért szerezz be 1 bootdisket.

*****

*****

*****


jelszót nem kér a kitömörítésnél



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. nov. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!