Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lép ki fojton msn...

Miért lép ki fojton msn bejelentkezés után?

Figyelt kérdés
Üdv! az lenne a kérdésem, miért dob ki az msn bejelentkezés után ? több címmel is próbáltam már de állandoan mikor belépek alig pármásodpercig úgy marad aztán ledob.. nemtudok rájönni miért.. magátol csinálja... eddig gond nélkül ment.. uggyan az a rendszer meg minden, és most bekattant aztán ledob fojamatosan, néztem hotmailt is az oldalon, mert gondoltam az is közre játszhat, de az oldalon nem dob ki ott felnt marad rendesen.. régen is volt ilyen újra s raktam az msnt de nemoldotta meg az se... idegesítő. milehet a baj ??
2011. máj. 8. 01:28
 1/2 anonim válasza:
Ugyanez van nálam is. De csak ma kezdődött. Gondolom WLM 2009 -et használsz.
2011. máj. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jaja! mivel xpn még az megy, akkor az ilyen központi hiba lehet szar a szolgáltató vagy nemtom. de újra raktam az egész rendszert és felhúztam megint az msnt és működik megint rendesen.
2011. máj. 9. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!