Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítsen nekem valaki?

Segítsen nekem valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A közelgő elektromos grafika vizsgámhoz tartozik egy olyan tétel, hogy:

Otthon Microsoft Windows-zal telepített számítógépe van, a munkahelyén Apple Mac, amely Mac OS X-et futtat. Hogy a munka hatékony legyen, ismernie kell mindkét operációs rendszert. Egy munkatársa venni akar egy számítógépet, és megkéri Önt, aki mindkét rendszerrel dolgozik, hogy soroljon fel érveket és ellenérveket az egyik, illetve a másik mellett, hogy dönteni tudjon.

Információtartalom vázlata

Mac OS X: programok

Mac OS X-es fontkezelés

Windows programok és kiterjesztések

Windows-os fontkezelés régen és ma

Nyílt forráskódú operációs rendszerek

Mobil operációs rendszerek


Nos, fogalmam sincs Mac Os X-ről (meg igazából a többiről sem :)), neten sem találtam róla rendes leírást, amit a tételhez fel tudnék használni.

Ha valaki tudna nekem segíteni akár egy linkkel is, azt nagyon megköszönném!!!!! :)

Igazából én nem ezen a szakterületen fogok végezni, ezért sem értek ezekhez a dolgokhoz, csak egy vizsgatantárgy, amit nem is értek, hogy mért kell ennyire tudnunk.

21L


2011. máj. 9. 13:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!