Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Keresek egy pár évvel ezelőtti...

Keresek egy pár évvel ezelőtti PC-s játékot. Valaki tud benne segíteni?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt játszottam ezzel a játékkal.


Ha valaki a nevét meg tudná mondani az már bőven elég lenne.

Mindig egy léghajóból volt a "felszállás" utána vagy más léghajókat vagy más repülőket kellett megsemmisíteni. Tehát egy Arcade játékról beszélünk. Amikor vége volt a missziónak vissza kellett térni a léghajóhoz és az alján kijött egy kampó szerű cső amihez dokkolni kellett (jobban mondva irányba kellett állni és mikor elég közel voltam egy billentyű lenyomása után az autómatika elvégezte a többit)


2 illetve 1 szárnyú gépekkel lehetett repülni a küldetések után fejlődött a gép technológiája...a játéknak semmi köze nem volt az 1. világ háborúhoz fiktív történet és játékmenet volt az egész...


Az elején induláskor 2 szárnyú gép volt hátul volt a rotorja (abból is kettő volt de egy motor hajtotta őket tehát 2 rotoros de egy motoros gép volt)


Remélem valaki ráismer nem tegnap volt a boltokban:)


2011. máj. 9. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Talan Freelancer vagy mi?


6-7 eves koromban jatszottam vele, nem sok maradt meg belole de az is hasonlo volt

2011. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hasonló!


Csak amit én keresek nem az űrben játszódik...kicsit olyan mint ha modern eszközök keverednének az 1. vh robbanó motoros; légcsavaros gépeivel...csak se a gépek se a környezet nem akkori...mindennek új formákat találtak ki...megőrjít, hogy nem találom...én is ezer éve játszottam vele...kb fél éve keresgélem már:)

2011. máj. 9. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha AAA kategorias jatek, akkor a bestof.ign.com-on kereshetsz, hatha ev jateka vagy legalabb jelolt volt.
2011. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!