Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt az xp...

Miért csinálja ezt az xp telepítő?

Figyelt kérdés
Partició formázása meg van,felmásolja a fájlokat, eddig ok. De elvileg az ujraindulás után folytatnia kéne a telepítést de ő megpróbálja elindítani a wint, de mivel nem sikerül neki újraindul. Mit lehet tenni?
2011. máj. 10. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A biosban be van állítva, hogy cd/dvd-ről induljon a gép??
2011. máj. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 énevok ***** válasza:

1. Mikor bekapcsolod a gépet, pár pillanatra kiírja hogy press "f2" vagy "del" vagy "f11" bios setup". Gyorsan nyomd meg azt a gombot, mert rövid az időd, ha eltünik a kép már hiába nyomkodod, újra kell indítani a gépet.

2. a "boot setup" címszó alatt, tudod beállítani, a bootolási sorrendet, godolom neked a vinyó van az első helyen, állítsd át, hogy a lemez meghajtó legyen az első helyen, a vinyó pedig a másodikon.

3. ha ezzel megvagy, ments a beállításokat és folytasd a betöltést.

4. Ha ezzel megvagy, tedd be a teleptő lemezt, és indítsd újra, telepitsd a megszokott módon, és ezek után újra indul, akkor már a lemezről teszi, és végig visza telepítésen.

2011. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom hol kell beállítani a boot sorrendet nem azzal van a gond. Próbáltam már mindenhogyan, végig cdről bootolt,de az első ujrainduláskor ha ismét cdről bootolok akkor újraindul a telepítő, a régebbi gépemen úgy csináltam mindíg hogy meghagytam az eredeti boot sorrendet és f8-cal előhívtam a boot menüt ami egyszeri alkalommal bootoltat onnan ahonnan szeretnéd. Elvileg azután vhogy a kék képernyős részben felmásolja a fájlokat,majd ujraindul hddről kell bootolnia de nem a wint betölteni hanem folytatni a telepítést a már grafikus telepítőben.
2011. máj. 11. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!