Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha nekem Windows 7-em van és...

Ha nekem Windows 7-em van és nem XP, befolyásolhatja egyes játékok tökéletességét?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, van DDR2 2 giga memoriám, és ebből kapásbol 600at használ a W7, XP nem tudom mennyit, biztos kevesebbet, s így ha játszok egy játékkal, aminek olyan rendszerkövetelménye van kb, mint a gépemnek, akkor jobban beszaggathat W7 alatt? A processzort is jobban igénybe veszi a W7? Nekem fontosak a kapacitásaim, ha kell vissza teszem az XP-t, mert pl. Left for Dead játékok minimumon elég jol megy, nem laggol, pedig egymagos 2.7es procim van.
2011. máj. 10. 20:24
 1/2 anonim válasza:
Van ami elsem indul windows 7-en de szerintem rosszab lesz a játék mert az XP és a Vista köszt is van Kb512Mb külümbség
2011. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem mikor xp-m volt az kb 200-300MB ramot evett az 1GB-ból, mikor gépet cseréltem, akkor Win7-et raktam fel, és most 1,3GB-ot eszik a 4-ből.


Jobban szaggathat win7 alatt, igen. A procid sem mai gyerek, de a fő gondot a kevés ram okozhatja.


Ha nem játszani akarsz, akkor mindenképpen jobb egyébként a win7, főleg, ha leszeded a sok csicsát róla, akkor lehet, hogy nem is eszik ennyi ram-ot.

2011. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!