Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-hez melyik ingyenes...

Windows 7-hez melyik ingyenes vírusirtót ajánljátok, és melyik tűzfalat? Nektek melyik vált be a legjobban? Előnyök-hátrányok?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. nov. 9. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Comodo internet security premium

előny: ingyenes, még a fizetősök között is jónak számít

hátrány: első pár héten sokat kérdezget...

2011. nov. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem a Kaspersky Internet security a hackerek nem tudják áttörni mert mikor belépnek a parncskodjába és parancsot adnak neki hogy engedjék át ezt a bemenő-t akkor letilt automatikusan mert a parancs nem a gépedről jön spam-ek ellen is jól véd. előtte avastot és nod 32-t használtam a kasperskyt feltelepítettem egyből talált a windows mappában 32 trójai falót és 15 féreg vírust szóval a Kaspersky a király a többi csak a vírusok jó barátja.

Pandát is ki próbáltam de itt meg a progik felét nem tudtam elindítani mert blokkolta mivel azt hitte hogy vírus.

2011. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 legendavagyok01 ***** válasza:

Eltekintve attól, hogy a Kaspersky mondjuk nem az ingyenes kategória, a kérdésben pedig az szerepel...

Én is használtam régebben, nem volt vele gond.

Viszont most az ingyenes Avira Personal Free megy Comodo Firewall-lal, és most sincs gond. Tök fölösleges a fizetőseket ajnározni.

2011. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 legendavagyok01 ***** válasza:
Egyébként a 7 tűzfala egyáltalán nem gáz, akár használhatod is.
2011. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a windows 7 tűzfala egy hulladék 10 másodperc alatt feltöröm.
2011. nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 legendavagyok01 ***** válasza:
Hajrá! :)
2011. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kakadu78 válasza:
az én tűzfalamon nem lehet bejönni.... muterom keverte a májtert hozzá ( 6lapát cement + durva sóder + víz) öcsém olyan tűzfal lett, hogy a köműves kelemen nem csinált jobbat az asszonyából!
2011. nov. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 CactusClone ***** válasza:
Én a Windows 7 saját tűzfalát használom + a routerét, valamint a MS Security Essentials-t. Ingyen van (jogtiszta Windwoshoz). Persze ésszel netezek, valamint böngészőben nem mentek semmi jelszót és felhasználói nevet, sem pl. a Filezillában.
2011. dec. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

router jól bekonfigolt tűzfala mellé minek még soft fw?

totál felesleges.

ja és térj át linuxra

akkor

1. nem kell antivirus

2. nem gond a tűzfal-linuxban alapból aktív és jobb mint az összes soft fw winre

3. nem gond hogy ingyenes vagy fizetős. minden ingyenes.

2013. jún. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!