Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows7 64bit, vírusirtó?

Windows7 64bit, vírusirtó?

Figyelt kérdés
Hello mindenkinek, kaptam egy új gépet, és win7 64bit van rajta gyárilag.. Nos a probléma az lenne hogy halvány lila gőzöm sincs hogy szerezzek rá ingyenes vírusirtót mivel ami alapba rajta volt az trial volt és lejárt. Már probáltam rárakni egy nod32 64 bites verziót (mert előző gépemen is nod32 volt csak 32bites) de ez a 64 bites gyakorlatilag letiltotta az egész netemet "vírusvédelem" miatt és hát elég nehéz volt megcsinálnom... ki milyen vírusírtót tudna nekem ajánlani? A gépem bírja a strapát de nem akarom hogy olyan legyen a vírusirtó ami lefogja a gépet.. ami még fontos hogy lehetőleg ne legyen túl nehezen kezelhető és pozitív ha magyar de az annyira nem fontos..(úgy ajánljanak nekem vírusírót ha már tesztelték és 64bites win7 en is az van nekik )
2011. máj. 11. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Az hogy letiltja a neted azt be lehet állítani mit engedsz neki és mit ne :)

Jó ami neked van,de ha mindenképpen váltani akarsz,Outpost firewall pro-t ajánlom.

2011. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2011. máj. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!