Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van olyan vírusirtó a windows7...

Van olyan vírusirtó a windows7-es notebookomra ami megbízható és netről letölthető, és ingyenes?

Figyelt kérdés
Én csak olyanokat találtam neten ami csak demó tehát a vírusok eltávolításához regisztálni kell és persze nem ingyen.
2010. dec. 5. 17:14
 1/7 asddaasdda ***** válasza:
100%

ingyenes és magyar:-avast 5

ingyenes de nem magyar:-avira

2010. dec. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Ne a Google-on keress, főleg, mert szerintem nem egy ál-antivírus is található ott.


Legális Windows-ra: Microsoft Security Essentials, ingyenes, és egész jó, sőt! Állítólag tök jó a felismerése.


Nem rossz még a COMODO se, bár valamennyi hozzáértést igényel és/mert sokat kérdezget.


AVG2011, ez is egész jó lett. Ingyenes, már ha az ingyenes verziót töltöd le.


Panda Cloud, de ez csak akkor működik, ha van internetkapcsolat, ugyanis voltaképpen szerverről (a felhőből) dolgozik, ha jól tudom, csupán valami segédprogram van a gépen. Állítólag jó a felismerése.


Avira, csak angolul tud. Az ingyenes verzióban butítva van a heurisztika, jóval ritkábban frissít, nincs web-és mail védelem, és nincs proaktív védelem (bár, az 64biten egyébként sincs). Egyébként, a fizetős Avirák nagyon jók, nem lassítják a gépet, és jó a felismerésük.


Az avast!, amit még szoktak javasolni, de én nem javaslom. Sokkal több vírust, trójait enged át (VESZÉLYESEKET IS!!), mint amennyit megfog. Tulajdonképpen akik szakértők, informatikusok, azok legtöbben nem is javasolják. Csak a mezei userek szeretik..

2010. dec. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Microsoft Security Essentials magyar letöltés:


Win7 - 64 bites verzióhoz:

[link]



Win7 - 32 bites verzióhoz:

[link]


XP - 32 bites verzióhoz:

[link]

2010. dec. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a win eredeti, akkor én is csak a fent említett MSE-t tudom ajánlani. A legjobb ingyenes. (Ha nem eredeti, akkor Avast + Comodo tűzfal + MBAM kombó)
2010. dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ezek a kamu vírusirtók de otvan avast5 avg szerintem innen válógas itt nincs hamis vírusirtó
2010. dec. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocs lemardt [link]
2010. dec. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeket :)
2010. dec. 7. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!