Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows xp pro-nál hol tudom...

Windows xp pro-nál hol tudom beállítani, hogy induláskor ne jelenjen meg a bejelentkezési ablak, hanem egyből lépjen be?

Figyelt kérdés
Egy felhasználói fiók van a gépen, először egyből bejelentkezett, aztán telepítettem egy csomó frissítést és azóta mindíg beadja a bejelentkezési ablakot. Próbáltam a felhasználói fiókoknál, de nincs semmi beállítás. Esetleg a regisztrációs adatbázisban? Vagy létezik erre valamilyen trükk?
2011. máj. 12. 01:40
 1/3 anonim válasza:
Ha van jelszó beállítva, akkor szokott automatikusan üdvözlőképernyőt felhozni, amúgy, ha csak egy felhasználónév tartozik az XP alá, és annak sincs jelszava, akkor nem jön elő! Vagy legalábbis nekem sosem jött elő.
2011. máj. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A biztonsági frissítések létrehoznak egy másik fiókot, azt kitörölheted.
2011. máj. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Start/Futtatásba írd be: control userpasswords2 (kell a 2 is). "A számítógép használatához jelszót kell megadni" elől vedd ki a pipát, okézd le, írd be a felhasználónevet (és a jelszót ha van), ezt is okézd le, és láss csodát.
2011. máj. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!