Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amikor bekapcsolom a gépet,...

Amikor bekapcsolom a gépet, automatikusan kijön az ablak, hogy "Eredeti Windows, Valódi előny értesítések" Ezt hol tudom kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Elvileg ki lehet valahol, csak mert ez is lassít, meg nyomat vírusokat, úgy hallottam.
2011. máj. 11. 06:15
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
Köze sincs a vírusokhoz, ez valóban a Microsoft -tól jött egy frissítéssel. Ha eredeti a Windows -od nyugodtan futtathatod.
2011. máj. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Wga a neve, ne telepítsd, mert ha talál valamit, akkor úgy gondolja, hogy nem eredeti, még ha az is, és állandóan ott fog kellemetlenkedni, hogy vegyed meg a Windowst!
2011. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lalakakaka válasza:

hali :Dnekem is ez volt a bajom de egy okos programmalmegoldottam a neve WGA Remover (WGA=Windows Genuine Advantage) a link a letöltéshez: [link] Ezen az oldalon legörgetsz a legaljára és ott van,hogy "Download for free" és a "Download" feliratra kattintsésmár le is töltődött. Feltelepited és elinditja azthiszem ha meg nem akkor elinditod (a gépem angol billentyűs és nincs rajta hosszu i betű) és kipipálod a Remove WGA on Windows-startup melletti rublikát és rákattintasz a Disable WGA feliratra majd újraintitja a gépet és készen is van. :) Sok sikert

Üdv: T.O

2013. júl. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!