Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel...

Van olyan program amivel prospektust készíthetünk? (lent)

Figyelt kérdés
Az sem hátrány, ha sablonok is vannak. Van photoshopom, de nem igazán vagyok otthon benne. thx
2011. máj. 12. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen prospektusról lenne szó?

Digitális vagy myomtatott?


Digitálisra:

Adobe InDesign


Nyomtatottra:

Adobe Photoshop


Esetleg itt is szétnézhetsz:

[link]

2011. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz! Nyomtatott, de írtam, hogy photoshopon kívül.. :)
2011. máj. 20. 12:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen szükséges egy jó képszerkesztő alkalmazás megfelelő szintű ismerete, lehet ez akár Photoshop, Gimp, Jasc Paint Shop Pro, Corel Paint Shop, stb.

Ha nem értesz a képszerkesztő alkalmazásokhoz, akkor itt az ideje megtanulni valamelyiknek a használatát, mert anélkül nem fogsz tudni jó prospektusokat készíteni.

2011. máj. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Gimpet tanulmányozom már 1-2 hete. Gyorsabb akartam lenni, és azt reméltem talán van olyan program, vagy webes cucc, mint amit az első válaszadó is linkelt, hogy sablonok, ahol csak le kell cserélni a képet. Hogy párhuzamot vonjak, én CSS programozást is Xara Web Designerrel tanultam (persze azóta ismerem a forrást is), és csak ki kellett cserélni a képeket/szöveget a sablonban, és voilá, kész az oldal. Így gondolkoztam.
2011. máj. 21. 11:31
 5/5 A kérdező kommentje:

Közben találtam..épp csak a szememet nem verte ki, de Ti sem mondtátok:)

Microsoft Publisher (office csomag)

2011. máj. 24. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!