Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Office Project 2007...

Microsoft Office Project 2007 letölthető valahonnan?

Figyelt kérdés
SOS szükségem lenne rá, termékkóddal együtt, de nem találtam a neten.
2011. máj. 12. 14:51
 1/5 anonim válasza:
nem kéne warezolni:) www.openoffice.org ez egy freeware verzió
2011. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előzőnek: Szted mi felel meg az OOo-ban a Projectnek??? Még ha Word-öt vagy Excelt kérdezte volna akkor megérteném, hogy ezt válaszoltad...Egyébként is a LibreOffice az OOo utódja.


Ha írsz egy privit és van Skype-od és ráér estig, akkor át tudom küldeni.

2011. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,


Kedves utolsó hozzászóló: Regisztráltam az oldalra, várom az emailt a regisztrációról, és reménykedem, hogy minden oké lesz


Kedves első: Ha nem lenne fontos a program, hagynám a fenébe, a történet meg, hogy miért kellene a progi: csak ma tudtam meg, hogy a jövőheti vizsgán ezt a progit kell használni.(Hála a nagyon "kedves" tanáromnak), ez egy nagyon elcseszett oktatás végkifejlete, és persze hogy a diák szívja meg....

Azért köszi, hogy írtál választ, még ha nem is épp jót


Kedves második válaszoló: Ha valami mégsem működne, remélem még igénybe vehetem a segítséged

2011. máj. 12. 21:52
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom átállítani magyarra!!!!!!!


Nyelvi csomag telepítésnél hibát ír ki, a programbam meg nem találok ilyen beállítás opciót. SP fissítésnél szintén hiba

2011. máj. 13. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!