Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet a...

Milyen programmal lehet a videókat visszafelé lejátszani?

Figyelt kérdés
köszi
2009. márc. 12. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Régen a hagyományos windows media playerben találtam vmi ilyesmi funkció (9 v 10-esben), de szerintem csak a nagyon alap formátumokat tudta, ezen kívül a nero show time is, azzal a pöcökkel tudod, amivel a lejátszás sebességét állítod, ez már jobban működik, de egy elég nagy program, könnyebben kifagy. 3. lehetőségnek pedig mondanám a sony vegas-t, ami ugyan videószerkesztő, de a kért eredmény ugyanúgy elérhető vele.
2009. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hy!


Ha minden igaz akkor spec a DVD lejátszó progik tudnak neked ilyet csinálni pl. power DVD meg hasonlók, azokon is olyan gomb van mint a nero showtime-n csak kicsit jobb minőségű progik sztem, persze ízlés kérdése...

Valamint azt is megjegyezném,h ez nem is minden fájlformátumnál megoldható ( vagy csak brutális prociterhelés mellett) Mert a képkockák az előzőhöz vannka viszonyítva és csak a változás van lekódolva, szóval visszafelé elég necces játszani őket...


üdv!

2009. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Az asztali DVD-játékos is lejátssza visszafelé, több sebességen is. Csak hangot nem ád olyankor.
2009. aug. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!