Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan irtsam ki a vírust a...

Hogyan irtsam ki a vírust a gépemről?

Figyelt kérdés

Már lefuttattam a Vipre rescue scannert.Talált is 4 vírust, újra indítottam a gépet, de semmi nem javult.Van fent nekem vírusírtó, csak az a baj, hogy a vírus nem engedi használni.Ráviszem a kurzort a jobb alsó sarokra, és eltűnik az ikonja.Ha meg a parancsikonjával akarom bekamcsolni, akkor az ablak egy kicsit látszik csak, utánna eltűnik.Felraktam többfajta vírusírtót is, de ugyan ezt csinálja, vagy fel se engedi telepíteni.

Meg lehet ezt oldani újrarakás nélkül, vagy mindenképpen újra kell telepíteni?És hogyan?Vagy vigyem el szervízbe?

NAGYON SÜRGŰS!


2011. máj. 15. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egyszerre több vírusirtód van,akkor előfordulhat az,hogy nem kompatibilisek egymással,és emiatt bedöglik az egész védelmi rendszered.Töröld le az összeset,és csak egyet tegyél fel újra(én tudom ajánlani a VírusBustert,Avirát).Utána futtass egy mélyreható vizsgálatot,és annak a segítségével irtsd a vírusokat.Ha nem jön be,vidd el egy szervízbe.
2011. máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Indítsd csökkentett módban, és keress vírust avira-val. Esetleg egy anti spyware-t is futtass le, mindezt csökkentett módban (bekapcsolás közben f8-at nyomd folyamatosan >> csökkentett mód)
2011. máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak egy vírusírtó van fenn:MSE.ez volt mindig is.Nem olyan vírusírtókat tettem fel, aminek van valós idejű védelme, hanem víruskeresőket:trojan remover.De azokat is már letöröltem.
2011. máj. 15. 18:16
 4/4 anonim válasza:
Az Avira a legjobb...
2011. máj. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!