Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan irtsam ki a vírust a...

Pro Patria kérdése:

Hogyan irtsam ki a vírust a gépemről?

Figyelt kérdés

Tegnap hirtelen minden internetes oldal elment, a háttérkép eltűnt, semmilyen mappát, fájlt, képet nem tudtam megnyitni.

A vírusirtót elindítottam, megkereste a fertőzött fájlokat, rákattintottam hogy remove, és erre azt írta ki, "nem lehet csatlakozni az internethez". Bátyámnak nincs ötlete. Hogyan tisztítsam most meg a gépet?


2011. jún. 27. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes.Nem lehet csatlakozni a nethez,de azért ide -ami egy internetes weboldal-tudsz írni.


Vagy másik gépről jöttél most fel?

Ha igen,akkor én újraraknám a vírusos gépen az oprendszert.Ehhez egy telepítő cd kell,és végig kell kattintgatni a telepítő cd által felhozott lépéseket.

Ha nem értesz hozzá,akkor célszerű a gép által adott lehetőségeken nem változtatni,vagy inkább kérj meg egy olyant,aki ért hozzá.

2011. jún. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

használj több vírusirtót....nem kell ahhoz netre kapcsolódnia h írtson csak h frissítsen....



ha nem megy és mondjuk a c partición van ami csak a windowst foglalja magában akkor 1 format is megoldás lehet...

2011. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Másik gépről írok.


Azt mondták nekem, hogy a vírusirtó csak akkor képes tisztítani, ha a nethez tud kapcsolódni.

Egyébként van Norton Security Scan-em.

De vírusirtónak nem ez, hanem valami MS program ugrott elő. Elkezdett keresni, kiírta hogy van 33 vírusos fájl, rákattintottam hogy remove, és azt írta ki hogy nem lehet csatlakozni az internethez.

Milyen vírusirtót tegyek a gépre, ami megkeresi és letörli az összes ilyen fájlt, és nem kell hozzá internet-hozzáférés?

2011. jún. 27. 12:24
 4/10 anonim ***** válasza:
tegyél fel 1 akármilyen írtót....nod,panda,avast akármilyen gagyi lehet...és nem kell hozzá net...
2011. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2011. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Használj átmenetileg Eset Online Scannert + SuperAnti Spyware Free Home-ot!


aztán ha minden eltűnt vírus, kémprogram, akkor Nod32 4.2-es legújabb verzióját telepíted, a SuperAnti Spyware marad...


Ha vannak elkúrt registry kulcsaid (pl: letiltott feladatkezelő, letiltott regedit szerkesztő, stb.) akkor használj: TweakNow PowerPack 2011-ot, amivel helyre lehet hozni a kényes dolgokat!


Első tisztításkor Csökkentett módba csináld lehetőleg (ha lehet... ha nem, akkor nem)


Ha kész az egész procedúra, akkor Ccleaner progival is tisztíthatod a gépet...


kb ennyi

2011. jún. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok... még annyi, hogy utána az összes más vírusírtót távolítsd el... vagy lehetőleg még előtte...
2011. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mondjuk, ha egyszerűbb registry kulcs visszaállítást akarsz, és nem akarsz vele sokat bajlódni, akkor a Malware Byte's Anti-Malware is segít ebben! hasznos lehet egy dúrva vírustámadás után...
2011. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. jún. 28. 11:40
 10/10 mit csináljak? válasza:
Nekem az lenne a kérdésem hogy hogy lehet olyan programot futtatni hogy vírusos de karanténba van zárva de fut és semmi kárt nem okoz.
2018. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!