Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy oldahatnám meg mindezt?

Hogy oldahatnám meg mindezt?

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőmnek mostanába elég fura dolgai vannak. Idáig publikus volt mindkettőnknek a facebook jelszava,egymás elött. Ez 1hete változott,és elég sok srác megjelent az életébe,ami már amugyis volt,de most egyre jobban közelengedi magukhoz,de még sose csalt meg,pláne nem 2év után tökéletes kapcsolatban. Mivel ő is elég sokat nyomoz utánam,ezért arra az elhatározásra jutottam hogy énis teszek valamit az ügy érdekébe,a 21század segítségével. Szóval valami olyasmi programot keresek,ami a lenyomott billentyűket valahova lejegyzeteli,mondjuk egy TXT fájlba,vagy az isten se tudja,de legyen neki valamiféle nyoma. Egyáltalán létezik ilyen? Ha igen,hogy hívják a programot?

VÁlaszokat/ segítségeket nagyon várom. Köszönöm.


2011. máj. 16. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
keylogger, és törvénybe ütközik az adathalászat
2011. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
keylogger a neve...
2011. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pl. a KGB Keylogger pr.-ot telepítsd fel észrevétlenül a gépére, vagy a tiedre... (Torrenten megtalálod)
2011. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem,ezt igazából én nem olyan dologra akarom felhasználni ami valakit,illetve valamit megrövidít,én csak egy piti dolgot szeretnék vele elintézni.
2011. máj. 16. 16:21
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm srácok.
2011. máj. 16. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:

PC Activity Monitor (PC Acme) 1.12 MB

[link]


Láthatatlanul rögzíti egy titkosított naplófájlba a számítógépet használók ténykedését.

2011. máj. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

működő linkek!

[link]


[link]

[link]

2011. máj. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!