Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows vagy Mac OS X Snow...

Windows vagy Mac OS X Snow Leopard? Melyik operációs rendszert könnyebb kezelni?

Figyelt kérdés

Én mondjuk Windows XP-t használok, de kíváncsi vagyok, hogy milyen Snow Leopardot kezelni. Olyan válaszoljon aki már dolgozott mindkettővel huzamosabb ideig. Tesómmal leakarjuk cserélni a gépet, és közösen vennénk egy iMac-et (legalább is ez van tervbe véve, csak általános használatra kell, netezésre, nekem mondjuk zenélésre is, tesómnak inkább film letöltésekre, de egyikünk sem játszik, szóval játékra nem kell).

Ja és még csak annyit, hogy ne legyenek a szokásos Apple vs. PC viták, legyetek szívesek.

Köszönöm szépen!


2011. máj. 18. 14:34
 1/5 anonim válasza:
43%
A snow Leopard az egy sima pc-re meghekkelt progi. Ha választani kell akkor Mac. Az a legjobb benne hogy nincs hozzá virus.
2011. máj. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

jó, lehet hogy macre nincs vírus (mert az PC sajátosság), akkor nevezzük inkább rosszindulatú BSD portnak, férgeknek, adathalász programnak, ami gyakorlatilag ugyanazt csinálja :D


az Apple is tervez pont ezek miatt egy antivírus modult a Darwin kerneljébe...


ha maximális kompatibilitást akarsz a szoftverekkel, akkor windows, ha meg úgysem használod a géped játékra, értelmes, vagy pénzügyi dolgokhoz, akkor meg mac.

2011. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De még mindig nem kaptam arra konkrét választ, hogy melyik operációs rendszert könnyebb kezelni.
2011. máj. 18. 14:56
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

A snow leopard az direkt olyan operációs rendszer amit, arra terveztek, hogy bárki könnyen tudjon kezelni, Amerikában a legbutább analfabéta néger is tudja kezeli. De mivel Windows-on nőtél fel, ezért elsőre kicsit furcsa lesz de 2 nap alatt belejössz, utána majd játszva megy, olyan mint megtanulni egy új mobiltelefon menüjét kezelni. (Jó ez a hasonlat kicsit túlzás volt)

Egyébként a snow leopard-on is működik az Office programcsomag és az MSN is, lehet külön letölteni hozzá erre vonatkozó kompatibilitási alkalmazásokat.

2011. máj. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 asddaasdda ***** válasza:
macre nincs meg minden program ami windowsra ugyhogy egyértelmüen windows amugy meg mind a kettő arra tervezték hogy könyen lehet használni de a windows mégis 80-85%ban használják mert jó
2011. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!