Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik Linuxot lehet Windows...

Melyik Linuxot lehet Windows alól telepíteni?

Figyelt kérdés
Ubuntu, Kubuntu és Xubuntu-n kívül
2011. máj. 18. 16:52
1 2
 11/13 asddaasdda ***** válasza:

keresgél olyat hogy net install az kevés sokot lenni de vannak kis linuxok pl slax,damnsmal(50mb),pupy 100mb az angol 160 a magyar

Tiny Core Linux angol v

2011. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Autót akarsz vezetni üzemanyag nélkül. Értem én, hogy mélyszegénység meg válság de egy 1-2 gigás pendrivera ne kelljen már úgy összespórolni amikor már ajándékba osztogatják őket.

Ebay-en 2000ft körül sandisk pendrive-okat kapsz de 8gigásat..

2011. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Van 256mb-es amit több ezer forintért vettem pár éve és bőven elég szóval nem vesszek ha nagyobb fájlt alkarok vinni akkor ott az mp4-em


azt hittem boot képtelen mivel töltésre áll ha kikapcsol a win de képes rá ha pont abban a pillanatban kapcsolódik a géphez mikor a bios ellenőrzi a gépet majd bootmenübe lépek

2011. máj. 21. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!