Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez most be állitás gond?

Ez most be állitás gond?

Figyelt kérdés
kb 1 honapja le töltöttem a refog keylogger akár mit a számitó gép figyelő progit amikor fel telepitettem rögtön be adta hogy mit beszélgettem kb 2 hete azt is de a gép 10 en valahány virust be nyelt és ujra kellett telepiteni de a program az meg maradt rajta csak le ált a mükédése ma vettem észre hogy nem megy amikor el inditottam akkor már csak azt adta be hogy abban a percben mit csináltam már vissza menőleg még az előző napit sem tudtam meg nézni sajna és nem tudom mi lehet a gond le töltöttem ma legalább 5 ször és telepitettem is de nem vált be tudna valaki segiteni??? van valakinek ötlete?? köszönöm előre is a válaszokat
2011. máj. 18. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy olvashatatlanul, és érthetetlenül tudsz írni?

Javaslat:

-Próbálj másik keyloggert, mondjuk KGB keylogger-t.

-Ne használj keyloggert.

2011. máj. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért irtam igy mert siettem amugy meg ezzel a progival van gond amit te mondtál
2011. máj. 19. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!