Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell kiirni a windows-t...

Hogy kell kiirni a windows-t dvd-re hogy automatikusan bootoljon mikor újrainditom?

Figyelt kérdés
Egy sima sp 3-as xp-t szeretnék kiirni ugy DVD_re!! Hogy ha újrainditásnál beteszem a lemezt akkor induljon egyből ! Tudjátok hogy kiirja "Cd-ről való inditáshoz nyomjon meg egy gombot....." És indul is a xp-telepítő! Nah ezt hogyan csináljam meg?Hogy irjam ki és mivel! Most nero 7-em van de cd/dvd kép az nem jó már bisztos!
2011. máj. 20. 11:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem a kiíráson múlik, biosban kell beállítani a bootolási prioritást.
2011. máj. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
az megvan!! más dvd-vel egyből bootol csak Most én szeretnék kiirni egy xp-t mert nekem nincs !És nem szeretek mindig kölcsönkéregetni!Csak hát nem toom hogy kell kiirni!
2011. máj. 20. 11:38
 3/19 anonim ***** válasza:
Képfájlba kell kiírn i DVD-re.. alcohol 120 programmal csinálsz belőle egy image fájlt..
2011. máj. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 P.O.C. ***** válasza:

Most egy nem vágom! A Windows XP CD-n van, csak a bizonyos Vér Pistike kiadásokat (amiket jobb ha kerülsz) csinálnak DVD-re. Akkor miért akarod DVD-re kiírni?

A nero CD/DVD kép kiírója általában működni szokott. De jó még az ImgBurn is képfelírásra.


Az is lehet, hogy az iso boot szektora sérült, amit letöltöttél, vagy csak az író program, nem tud vele mit kezdeni. Ezért érdemes eredeti MSDN iso -val próbálkozni:

[link]

2011. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
azért irnám dvd-re a 700 mb-es eredeti!!!!Windows-ot mert nincs most sima cd-M XDXD Ennyi !!És ma naon kéne a xp
2011. máj. 20. 11:45
 6/19 P.O.C. ***** válasza:
Akkor nagyon mennynél a boltba, és nagyon vegyél CD-t! A CD iso struktúrája nem fog DVD-re változni hipp-hopp, mert te azt akarod...
2011. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nero Express>Kép,Project,Másolás>Lemez CD/DVD kép

Hozzáadod az iso-t és alacsony sebességgel kiírod.DVD-re is jó,nem probléma.Így legalább P.O.C. is tanult valamit....:).Működik próbáltam.

2011. máj. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Vagy csak duplakatt az iso-ra.Az induló programmal kiírod.
2011. máj. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 P.O.C. ***** válasza:

13:24

-----------------------


A kérdező már írta, hogy azzal nem megy! :

"Most nero 7-em van de cd/dvd kép az nem jó már bisztos!"


Amúgy még szerencse, hogy nem próbáltam soha. :D Mivel épp eszű ember ilyet nem is tesz! Rámegy az a 700 Mb adat, a DVD többi része meg legyen kihasználatlan?? Inkább fele annyiból megveszek egy CD-t, és maradok "tudatlan", akinek van egy üres DVD-je, meg egy olyan XP telepítője, amit csak CD-ROM olvasóval rendelkező gépekre is fel tud telepíteni. ;)

2011. máj. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha iso amit ki kell írni,akkor a Neroval mennie kell.Ha nem megy akkor hibás lehet az iso,akkor mással sem megy.

Én például újraírható lemezre akartam egyszer kiírni,de abból csak dvd-m volt otthon.Kiírtam arra és használtam.Ettől még azt hiszem lehetek épelméjű.Az árban amúgy is csak 10-20 forint eltérés van legfeljebb,ha éppen nincs otthon csak dvd,annyiért épelméjű ember nem rohan el cd-t venni.....:)

2011. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!