Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lenne egy olyan problémám,...

Cumpo91 kérdése:

Lenne egy olyan problémám, hogy felrakom a Call of Duty World at War-t a gépemre (32-bit, Win7). Fel crackelem és indításnál mindíg ezt írja ki: World at War Campaing/Coop működés leállt:/ Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
hogy lehet valamit felcrackelni? azt megcrackelted...
2011. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

google a barátod ;)

én kapásból egy olyan tanácsot olvastam erre, hogy állítsd át a sound control panelban a hang minőséget 24 bit 48000 Hz-re (Studio Quality).

ezek után működött a srácnak, de lehetséges, hogy a problámát több dolog is okozhatja.

egy próbát viszont megér.. ha kapufa, akkor keress tovább a googleben :)

2011. máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hali:D

....nekem fel crackelés:D....kinek h tetszik:)

2. kommentelőnek ezer hála:D:D:).....bejöt, tényleg ez volt a probléma:D....nagyon köszi:)

2011. máj. 22. 13:10
 4/4 anonim válasza:
Nekem ugyanez lenne a problémám de nem tudom hogy mi az a sound control panel :D segítsetek légyszi
2015. máj. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!