Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a Witcher...

Dymo kérdése:

Mi a véleményetek a Witcher 2-ről?

Figyelt kérdés
Én nagyot csalódtam. A harcrendszert és az irányítást totál hazavágták, tiszta konzolos szar lett :S A sztori meg kb mintha egy DLC-t adtak volna ki. Rövid és nincs az a jóleső érzés a végén,hogy na akkor most ennyi volt,levan zárva.
2011. máj. 22. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda problémák. Inkább szerezz egy csajt.
2011. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Hmm... nekem bejön bár az 1 szerintem jobb lett kicsit.Amúgy én nagyon bánom hogy kissé konzolos lett mivel a gépem nem nagyon bírja viszont található az otthonomban egy ps3, és xbox360 is.
2011. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Első mindenkinek más a szórakozás erről ennyit.
2011. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Nem nagyon bánom*
2011. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most miért kellett beszólni? Itthon ülök egész nap,mert lekapták a fitymámat. Sétálni is kellemetlen,mi a f.szt csináljak? Hidd el,én is mennék már inkább csajozni.
2011. máj. 22. 22:46
 6/6 anonim válasza:
Én pozitívan csalódtam. Nagyon tetszett az egy is, de a 2 nekem személy szerint sokkal jobban bejön, és egy kis gyakorlás után az új harcrendszer nekem sokkal jobban tetszett. Persze nem hibátlan játék, de számomra bőven az utóbbi évek egyik legjobb szerepjátéka, talán a Mass Effectek tetszettek ennyire az utóbbi időben. Szóval nekem bejött.
2011. júl. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!