Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell a Windows Live...

Hogyan kell a Windows Live Essentials-t rendesen telepíteni?

Figyelt kérdés

Tudna valaki segítséget nyújtani abban, hogy hogyan kell a Windows Live Essentials-t rendesen telepíteni? Már két napja ezzel a vacakkal bajlódom, de semmi eredmény sajnos.


A gépem automatikusan leszedte ezt a frissítést, és javasolta a telepítését. Én telepítettem is, de a folyamat végén állandó hibákat ír ki, hogy semmit sem sikerült frissítenie az új verzióra, és próbáljam meg újból.


Meg is tettem, de szintén semmi. Letöröltem ezt az egészet, majd újra telepítettem, de az eredmény megint csak ez volt. Hiba, hiba, hiba.


Amit kiír a telepítés végén:


Telepítés részletei:

A Windows Live Essentials nem telepíthető. A telepítés újbóli elindításához kattintson az Ismét gombra.


Nem sikerült frissíteni a legújabb verzióra.

Nem sikerült a következő programok telepítése: Mail, Fotótár és Movie Maker, Writer, Windows Live Mesh, Családbiztonság, Messenger kísérő, Messenger, Outlook Connector Pack


Mivel az egyik program frissítése közben hiba történt, a rendszer egyik programot sem frissítette.

Hiba: 0×80040609

Forrás: Messenger


Ha valaki tudna ebben segíteni nekem, nagyon örülnék! Igazából nekem csak az MSN az ami nagyon fontos, mert azt munkára használom!


2011. máj. 23. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Innen letöltheted:

[link]

2011. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de azt írja, hogy nincs ilyen oldal. :(
2011. máj. 24. 08:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg van! Köszönöm szépen! :)
2011. máj. 24. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!