Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom, hogy akkor most...

Nem tudom, hogy akkor most letöröltem-e vagy nem. Törlés nem egyenlő tiltással ugye?

Figyelt kérdés
szóval arról lenne szó,hogy letöröletm vkit msnről és félek,hogy attól hogy nekem nincs fenn neki fennt vagyok. töröltem (de tiltanom is kellet volna mármint mind a kettő rublikából ki x-elni)de nem emlékszem hogy tiltottam-e is vagy csak töröltem,mert ha csak töröltem akkor fenn vagyok neki.honnan tudhatnám biztosra? ha fellépek (mert tudom a kódját:)) akkor ugye nem veszi észre ,csak ha fennvan,nem?
2009. márc. 15. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem egyenlő a kettő. Ha csak törölted, attól ő még láthatja, hogy belépsz, és meg is kereshet, ha tiltod is, akkor nem. De hogy az ő listájáról hogyan tűnj el, na azt én se tudom.
2009. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!