Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Xp telepítés - Hogyan...

Windows Xp telepítés - Hogyan lehet beállítani, hogy a temp fájlokat hova másolja?

Figyelt kérdés
ha egy másik partícióról (D) indítom a telepítőt úgy, hogy az eredetin (C) fut a windows de arra szeretném újra rakni úgy hogy formázom C-t, de nem tudom, mert D-ről elindítva a telepítőt az ideiglenes fjlokat a C-re másolja automatikusan, így nem tudom telepítés közben formázni.
2011. máj. 26. 14:19
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

Működő Windows alól öreg hiba, operációs rendszert telepíteni!

Boot -olj be szépen Windows XP telepítőlemezről, és úgy csinálj egy formázást, és láss csodát egyből engedni fogja.

2011. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok máshonnan bebootolni, se pendrive-ról se cd-ről... ezért tettem fel a kérdést
2011. máj. 26. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ez barominagy hülyeség, de próbált a windows mappáját átmásolni. (Ha lehet :) )
2011. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Pedig így nem fog menni!

Mindegy ha TV maciról boot -oltatod be az XP telepítőt, csak nem működő rendszer alól indítsd.


Amúgy ezt nem vágom.. Mi korlátoz be ennyire, hogy se belső se külső ODD, pen drive, se semmi ??

2011. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez egy terminál gép,semmikülső csatlakozási lehetőség,csak hálózati boot-ot tud max. de sajnos most nem tudok linuxos dhcp szervert csinálni csak azért,hogy az oprendszert felrakjam rá
2011. máj. 26. 15:08
 6/6 P.O.C. ***** válasza:

Nekem is van egy terminálgépem (Wyse Winterm 3455XL). A eredeti tulaj guberálta valahonnan, de nem tudott vele mit kezdeni nem ment fel neki a rendszer helyette kapásból lefagyott, ezért nekem adta 2 sörért. Én lecseréltem a Wyse BIOS-t az eredeti VIA EPIA -ra, és máris ment minden.

Viszont ezen se volt semmi, még USB boot lehetőség sem. Leszedtem a hátlapot, és virított benne az IDE csatlakozó, és a tápjából jött 2 db molex is Ráfűztem egy CD-ROM meghatót a telepítés idejére, és felraktam rá a rendszert. Ennyi.

2011. máj. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!