Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lehet hogy csak az...

Miért lehet hogy csak az Ncore-ra nemtudom seedelni az fájlokat?

Figyelt kérdés
Utorrentet használok, kb már mindent beállitottam, aktív módban vagyok,tűzfal sem védi a portot...de sehogysem tölti vissza a cuccokat,és az arányom csak romlik. Ha más oldalakról töltök pl:piratebay,majomparade...oda rendesen tölti vissza a fájlokat! Mit lehetne tenni ilyenkor? 1-2 film seed nélkül az Ncore-ról és törölni fognak:/
2011. máj. 27. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyat szedj le amit tudsz seedelni is,ne régi torikat akkor,mert nem akarom elhinni,hogy nem tudsz.. Én 2 éve fent vagyok,de simán megy.Amikor tudod kapcsold be az utorrentet és seedeld adott dolgot.

Vagy kicsi neted van? Mert általában mindig a gyorsabbakhoz csatlakoznak a letöltök ugyebár..

2011. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Olyan torrenteket szedek le amiknél rengeteg letöltő van.

A netem: le 12MBit/s ---- fel: 1,57Mbit

2011. máj. 27. 22:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Szedj le valami klasszikust pl star wars trilogóia, vagy gyűrűk ura trilogóia, ilyenek, azokat tuti tudod seedelni.

Amúgy meg nem b*sznak ki ha nem seedelsz vissza torrenteket, lényeg hogy az arányod jó legyen, amit meg elég nehéz 1 alatt tartani tekintve a free torrentek számát.

2011. máj. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írj a staff-nak hogy segítsenek, biztosan segítenek majd !
2011. máj. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!