Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nemtudom áthelyezni az iso....

Sephiroth97 kérdése:

Nemtudom áthelyezni az iso. File-omat egy 30gb-os merevlemezre. Mi lehet a probléma? (lent infó)

Figyelt kérdés
Már kiléptem a deamon tools-ból és a uTorrentből is , mivel azzal töltötttem le. Azt írja ki, hogy szüntessem meg az írásvédettséget, amikor Total Commanderrel akarom áthelyezni C: meghajtóról a másik meghajtóra. A file nem írásvédett. Próbálkoztam már az Unlocker nevű progival, de azt mondja hogy csak rendszerindításkor tudja áthelyezni, mégse csinálja meg amikor restartolom a gépet. esetleg vmi tipp? :S
2011. aug. 26. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg kikapcsolni a gépet. majd visszakapcsolni (nem hibernálni, meg ilyenek). Ha azután sem lehet áthelyezni, akkor tényleg nem tudom.
2011. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mekkora az isó és milyen fájlrendszerre van formázva a vinyó..? Véletlen se adj infót, minek az.
2011. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
6,7 gb, NTFS fájlrendszer. amire meg átakarom helyezni az pedif FAT32
2011. aug. 26. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Fat32-re nem lehet 4 gigánál nagyobb fájlokat rakni, fail...
2011. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mappát sem? mert azt már raktam át 4gb-nál nagyobbat
2011. aug. 26. 13:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el az előző kommentet még egyszer, figyelmesen...
2011. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!