Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék magyar nyelvű...

Hogyan tudnék magyar nyelvű Android 2.3 Gingerbread-et rakni a Sony Ericsson Xperia X8-asomra. Honnan tudnám letölteni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs rá. max ha főzött, de az inkább csak 2.2
2011. máj. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rátenni rátudnám, tudom hivatalosan nincs rá, de azért jó lenne rátenni a 2.3-at és magyarul. csak nem tudom hogy honnan tudnám lekapni magát az androidot...
2011. máj. 28. 00:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Minek neked 2.3? bőven elég egy 2.2 is
2011. máj. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2.1 van rajta. csak azért szeretném frissíteni, sokkal jobb a 2.3 mint a 2.1
2011. máj. 28. 14:23
 5/7 A kérdező kommentje:
és amúgy a 2.2-es Froyo sokak szerint rosszabb mint a 2.1-es Eclair
2011. máj. 28. 14:34
 6/7 A kérdező kommentje:
na, eldöntöttem, jó lesz a 2.2 is. meg próbáltam feltenni, de az xrecoverynél elakadtam. rootoltam a telefont, leszedtem a busyboxot, de azt már nem akarta felrakni azzal az okkal, hogy nincs root hozzáférése és engedélyezzem. engedélyezni nem tudtam, így hát leszedtem egy fájlkezelőt aminek van root hozzáférése, aztán rájöttem hogy újra kéne indítani root után.azóta viszont magától újraindul a telefon 3-5 perceként, hacsak nincs bedugva az usb kábel és nincs összekötve a géppel. letöröltem a progikat, visszaállítottam, viszont még mindig újraindul. ötletek?
2011. máj. 28. 17:10
 7/7 vukovics alias válasza:
akkor ezekszerint nszar vagy mint a nagyanyám ha nem érted meg h csak fözött rommal lehet felrakni a 2.3
2012. júl. 28. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!