Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » COD 4 Punkbuster hiba (...

COD 4 Punkbuster hiba ( Disallowed Program/Driver [125088]/[125089] ) megoldás? :S

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problémám lenne,hogy a PB folyton kidobál ezzel a hibaüzenettel: Disallowed program/driver 125088 vagy 125089

:S

Órákig kerestem a választ,gugliztam,fordítottam,de sehol nem találtam a megoldásra... csak próbálkozásokra,de egyik sem segített.


Vadi új laptop,legfrissebb videó driverekkel, 64 bites Win 7-tel..

Próbáltam kompatibilitást, tűzfal ki-be kapcsolását, vírusírtást (nem talált semmit...), kikapcsoltam minden háttérben futó nem kellő programot (xfire,msn,stb...),frissítettem PB-t is, PBservice-t is újratelepítettem..

de semmire nem jutottam,még mindig ezt írja ki.

És normális megoldást sehol nem találok:S


A játék nem eredeti,de rajtam kívül 5 barátom ezt használja,náluk semmi probléma... Nameg szerintem ha megvenném eredetibe,akkor is ugyan ezt írná ki..


Nem tudjátok mit lehetne vele csinálni?:S Gondoltam hogy felteszem 32 bites win7et... de a laptop honlapján csak win64 bithet vannak driverek... moddoltakat meg nem akarok.


2011. máj. 29. 12:33
 1/6 a1b2c3 ***** válasza:
Pontosan azért vág ki mert nem eredeti. "disallowed program" nem engedélyezett program. Ennyi! Bár CoD4-el kizárólag AlterIWNet-el tudsz játszani, de azon meg nincs Pb.
2011. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Biztos hogy nem azért. Mivel említettem,rajtam kívül 5 ismerősöm ugyan ezt használja (más-más cd kulcsal).


Amúgy meg a disallowed driver/program szerintem arra utal,hogy a cod összeakad valamivel,ami a PB-nek nem tetszik.

2011. máj. 29. 13:05
 3/6 a1b2c3 ***** válasza:
Hát lehetséges, hogy a cd-kulcs rossz. Ha már valaki használja, akkor bukta és gondolom valahonnan a netről szerezted a kulcsot. Amit még el tudok képzelni az a 64bites oprendszer miatt van. Nem mondom, hogy telepítsd fel a 32biteset, de járj valahogy utána. Egyébként a PB is 64 bites, ami fent van?? Nekem meg van eredetiben és teljesen jól megy 64biten. Nekem ilyen gondom a BfBC2-vel volt, de patch megoldotta.
2011. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na úgy néz ki megoldódott a probléma.. vagyis remélem. Letöröltem mindent, a játékot,PB-t,modokat (nem cheat meg stb,hanem online modokat (pl promodlive).

Egészet újratettem,PB-t manuálisan frissítettem,kikapcsoltam a letöltési engedélyt,stb... és most már 10 perce nem dobott ki,eddig kb fél percen belül bekövetkezett. Remélem nem így is marad:)

2011. máj. 29. 19:23
 5/6 A kérdező kommentje:

Egy jó ideje nem írtam... De a hiba továbbra is fent áll. A múltkor csak valamiért szerencsém volt:/

Tehát még mindig ugyan ez a hiba...

2011. jún. 18. 23:33
 6/6 anonim válasza:
Én beírtam egy új cd-keyt mire visszaugrottam 1-es szintre és kezdhettem elölről az egészet :@
2012. júl. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!